Poprzednie edycje - 2015

Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy

Kategoria Człowiek – nagroda za spojrzenie na roślinność, którą można uprawiać na zwykłym balkonie, parapecie okna czy w przydomowym:

 

Kategoria Sąsiedzi – nagroda za oddolne inicjatywy, umiejętność komunikowania się i organizowania wśród sąsiadów:

Kategoria Firma – nagroda za pasję właścicieli firm prywatnych, instytucji, spółdzielni i wspólnot, które wyszły poza najprostsze rozwiązania estetyczne:

Nagroda im. Stefana Starzyńskiego

Nagrody Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Warszawy

Kategoria Balkony, logie, okna:

  • Maria Boguszewicz, ul. Idzikowskiego 4
  • Kinga Zych-Zawadzka, al. Zjednoczenia 15
  • Beata Kuczborska, ul. Zgierska 20

Kategoria Ogródki przydomowe:

  • Nadine i Jan Bandurscy, ul. Algierska 8A
  • Marianna i Franciszek Kijochowie, ul. Wieluńska 2
  • Krystyna Lenartowicz, ul. Broniewskiego 15A

Kategoria Budynki i tereny ogólnodostępne:

  • Przedszkole nr 327, ul. Conrada 10A
  • Przedszkole nr 215, ul. Szwankowskiego 3
  • Restauracja „Zapętlona”, ul. Codzienna 8

Kategoria Osiedla mieszkaniowe:

  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką”, ul. Bacha 31
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Szczęśliwice”, ul. Włodarzewska 59D
  • Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Os. Kabaty”, ul. Bronikowskiego 9

Kategoria Inne formy zieleni miejskiej:

  • Anna Miastowska, ul. Stryjeńskich 13
  • Lilia Michalak, ul. Słonecznego Poranka 29
  • Wspólnota Mieszkaniowa „Dzieci Warszawy 25A i 25B”

Kategoria Mister kwiatów:

  • Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana Pracowników Kultury, ul. Francuska 47
  • Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Budowisko”, ul. Kaliska 17
  • Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyka, ul. Zwierzyniecka 8A

Nagroda Specjalna Warszawska Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Warszawy

Zarząd Oczyszczania Miasta, al. Jerozolimskie 11/19

Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych Ursynów, ul. Jastrzębowskiego 22

Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20